logo nove

Anna Hyčková

DOTYK BYLINKY

Ja som Anna,

objavovaniu súvislostí v tele, reflexnej masáži a bylinkám sa venujem viac ako 15 rokov.

 

Viac o mne...

Všetko to začalo zdravotnými problémami môjho syna.

Syn od malička trpel poruchami trávenia, ktoré sa aj napriek mojej starostlivosti a snahe lekárov neustále stupňovali. Došlo to až tak ďaleko, že syn prestal rásť.

Bola som úplne zúfala, chcela som mu pomôcť, no nevedela som ako.

Pamätám si na ten večer, keď som bezradná sedela s hlavou v dlaniach a prosila o pomoc. A tu sa začala moja cesta objavovania, študovania a spoznávania, ktorá ma priviedla až k môjmu povolaniu.

Vďaka kurzu reflexnej masáže chodidiel, štúdiu čínskej medicíny v Hradci Králové a každodennému študovaniu anatómie a spoznávaniu byliniek a ich účinkov, som konečne zistila príčinu zdravotných problémov môjho syna.

Zrazu mi všetko začalo dávať zmysel.

Uvedomila som si, kde som robila chybu a ako som mu nevedomky vlastne škodila.  Teraz už viem, že každý z nás je iný a preto, čo je pre jedného liek, môže byť pre iného jed.

Dokážem vám pomôcť pochopiť ako strava, ktorú jete ovplyvňuje to, ako sa cítite a aké máte zdravotné problémy. Vďaka malým zmenám pocítite zlepšenie zdravotných problémov.

To čo som zistila cez body na chodidlách som pretlmočila lekárke, ktorá bola naklonená aj alternatíve.

 

Vďaka nej a môjmu vedomému prístupu sa zdravotný stav môjho syna začal zlepšovať. Spojili sme dohromady západnú medicínu a silu prírodných prostriedkov. Vyradili potraviny, ktoré mu nerobili dobre.

 

Naučila som sa rozumieť signálom, ktoré nám telo hlási dopredu.

 

Vedomosti, ktoré som získala študovaním si denno-denne potvrdzujem v praxi aj na klientoch. Viete koľkokrát som počula vetu: „Škoda, že som to nevedel predtým, prečo mi to nikto nepovedal?“

Každý z nás je jedinečný, každý z nás vníma život iným spôsobom a každý z nás potrebuje iný prístup.

Ak chcete začať viac vnímať svoje telo, ukážem vám ako sa to dá cez chodidlá.

Vďaka tomu sa nebudete cítiť bezmocne a naučíte sa 1.pomoc, ktorú máte vždy so sebou.

Rada vás na vašej ceste budem sprevádzať. 

Vedieť ako si pomôcť neznamená, že choroba už nikdy nepríde. Vedieť ako si pomôcť znamená necítiť bezmoc a nájsť tú vašu najvhodnejšiu cestu, aby ste mohli žiť svoj život naplno.

Recenzie od klientov

 

Kurz reflexní masáže chodidel se mi moc líbil. Vše je jasně a jednoduše vysvětlené.

Obrazové zobrazení je velice přehledné a vede k pochopení pricipů. Podle praktických ukázek je možné poznatky

okamžitě využít. Postupy v kurzu ovlivňují celkové zdraví člověka (účinky jsou velice příjemné). Působí na vnitřní orgány,

klouby, páteř, imunitu atd. Velice užitečný kurz, který vřele doporučuji.

Václav Vocásek

www.osmbrokatu.cz

václav-vocásek

 

 „Stravujeme sa zdravo, ale aj napriek tomu mal syn stále zníženú hladinu červených krviniek. Každé ráno som mu    varila teplú kašu z ovsených vločiek.
Po rozhovore s Annou som sa dozvedela, že ovsené vločky sú síce zdravé, ale zvlhčujú. Ak sa jedia príliš často, oslabujú slezinu a žalúdok a slezina je zodpovedná za tvorbu našej krvi.

Niekoľko dní v týždni som namiesto ovsenej kaše varila kašu zo pšena. Po mesiaci sme šli znova na kontrolu a výsledky boli po dlhej dobe znova v poriadku.“

Janka M., klientka

 

 

Na reflexnú masáž chodidiel chodím pravidelne. Niekoľko dní pred masážou ma pobolievalo v podbrušku. Bola som u svojej obvodnej lekárky, ktorá mi povedala, že sa jedná o zápal močového mechúra. Ale ja som žiadne problémy s močením nemala. Pri reflexnej diagnostike z chodidiel mi nereagovala plôška močového mechúra, ale ľavého vaječníka. A naozaj moja gynekologička potvrdila, že sa nejedná o zápal mechúra, ale zápal ľavého vaječníka.

Zuzana S., klientka

 

moje foto

Ochrana osobných údajov/Obchodné podmienky

© 2022 Anna Hyčková – všetky práva vyhradené